Slovenské a české futbalové kluby a ešportové organizácie zabojujú so svojimi reprezentáciami o zisk prvenstva vo FIFA PRO League a vy môžete byť pri tom. 

Prvá profesionálna ešportová liga na Slovensku – FIFA PRO League – začína svoju novú sezónu v roku 2021. Po úspešnom minuloročnom štarte sa opäť stretne 10 najlepších slovenských a českých FIFA hráčov, ktorí počas najbližších týždňov zabojujú o prvenstvo v lige. 

Od 4. marca do 29. apríla môžete aj vy sledovať napínavé zápasy FIFA PRO League. Podrobný rozpis jednotlivých súbojov nájdete na našej stránke ligy. Priamy prenos zápasov nájdete každý štvrtok na streamovacej platforme Twitch.TV  a našej facebook fanpage FIFA League SK

Oficiálny trailer: 

Do novej sezóny vstupuje 8 hráčov z predchádzajúcej sezóny a 2 noví hráči, ktorí sa do profesionálnej ligy postúpili z nižšej divízie FIFA League: 

– cristy7 – FC Viktoria Plzeň

– Slovan_Lumasa2 – ŠK Slovan Bratislava

– SIG_FCMARTIN – Sigma esports

– SIG_Typci – Sigma esports

– Huhnak – Entropiq

– RIIJK – Entropiq

– FCST_Alex – Fc Spartak Trnava esports

– CFTdelay_ROMANKKO – Delay Esports, CFT Academy

– CFTdelay_Revy – Delay Esports, CFT Academy

– ASTN.Doli97 – AS Trenčín esports

Bude opäť sezóne dominovať minuloročný víťaz Huhnak z tímu Entropiq? Alebo ho na čele vymení mladý Lumasa z tímu ŠK Slovan Bratislava ? Prekvapia noví hráči Revy a ROMANKKO z tímu CFTdelay? Odpovede na tieto a ďalšie otázky prinesie najbližších 45 zápasov. 

Novinkou je aj zmena režimu ligy. FIFA PRO League prechádza na FUT – Ultimate team. Hráči si zmerajú sily v hre FIFA 21 na konzolách PlayStation. Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš navyše aj staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií nájdeš tu

Do FIFA PRO League sa môžeš prebojovať aj ty. Prihlás sa do nižšej súťaže, ukáž svoje kvality a ďalšiu sezónu môžeš byť aj ty v 10 najlepších. Viac info nájdeš tu.