O tíme

DigiGames eSports je nově vzniklá esportová organizace působící v několika hrách. Generálními partnery jsou digihry.sk – herní eshop. Momentálně se angažujeme především ve FIFĚ, ale máme i Rocket League a NHL sekce. V budoucnu jich bude určitě přibývat víc a víc ?? Snažíme se o vybudování nové československé organizace, která bude patřit mezi ty nejlepší u nás, a to ať už zázemím, výsledky, podmínkami nebo marketingem. Oficiální oznámení našeho 1. týmu proběhlo 1. července 2021 a už teď za sebou máme velmi slušné výsledky. Doufáme, že se v budoucnu naší organizaci bude dařit ještě lépe ??

Naším dosavadním největším úspěchem je 2. místo FIFA hráče FC Martina na MČSR 2021. Zároveň si Martin připsal i 2. a 3. místo na Alienware Open Air turnajích a Rocket League týmu se podařilo obsadit 4. příčku v Grunex Masters. 

REPREZENTANTI

Martin_3

Martin Hrabina – ‘FC MARTIN’

Martina prvýkrát oslovila FIFA 15, ale aktívne sa hraniu začal venovať až od ročníka FIFY 20. Svoje výsledky a hranie začal brať vážne a začal sa zlepšovať, dokázal držať krok s najlepšími v republike. FIFA 21 mu doniesla veľa úspechov, medzi ktoré patria niekoľkonásobné víťazstvo na mesačných turnajoch od Topgamingu, skvelé 2. a 3. miesto v Guseppe Cupe, taktiež 2. a 3. miesto na Alienware Open Air turnaji v Prahe. Najväčším úspechom Martina je bezpochyby 2. miesto na MČSR 2021. Okrem vicemajstra SK/CZ sa môže pýšiť momentálne aj titulom majstra FIFA PRO League, pretože v druhom ročníku tejto ligy sa mu podarilo zosadiť Huhnaka z pomyselného trónu.
Začiatok Martinovej profesionálnej kariéry pramenili z výsledkov vo víkendovej lige. Najlepšie skóre za víkendovú ligu dosiahol 30:0 a 3x sa dostal do TOP 200 hráčov v celosvetovom rankingu. Svojimi výkonmi zaujal organizáciu Ekovy, ktorá sa neskôr dohodla na spolupráci so Sigmou Olomouc a Martin tak hájil modro biele farby. Odtiaľ však po predchádzajúcej sezóne odišiel a jeho kroky nasledovali do novo vzniknutého perspektívneho esportového tímu DGG Esports, čo Martinovi dodalo motiváciu byť ešte lepším hráčom a zdokonalovať svoj skill v hre.
Vo voľnom čase taktiež hráva futbal na zelených trávnikoch, trénuje a reprezentuje FK Mutěnice ⚽️

Ritzy_1

Jiří Jičínský – ‘Ritzy’

Martinovho ‘wingmana’ bude robiť jeho bývalý spoluhráč zo Sigmy Olomouc, Jiří a.k.a. Ritzy. Na scéne FUT je pomerne dlho – od FIFY 14, ale virtuálnemu futbalu sa začal venovať už v rannom detstve. Lepšie výsledky sa začali prejavovať vo vydaní FIFY 20. Ritzy sa účastnil turnajov eRepre, Sazka eLeague, iSport Ligy, dokonca vyhral baráž do 1. Cool Ligy a získal 2. miesto na Bigshock Cupe. Vo všetkých turnajoch ktorých sa účastnil neskončil horšie ako v TOP 16. FUT víkendová liga mu vo vydaní FIFY 20 išla veľmi dobre a jeho výsledky mu priniesli 2x TOP 100 umiestnenie.
Docela rád si futbal si zahrá aj v reálnom svete. Svet okolo futbalovej lopty sa mu točí už 15 rokov. Jeho najobľubenejší klub je FC Barcelona.