Hráči bez zmluvy

Nasledujúci hráči nemajú doposiaľ v aktuálnom ročníku FIFA PRO League viazanú zmluvu so žiadnym ešportovým tímom. Niektorí z nich vyzliekli dres medzi sezónami a ešte si nenašli svoje miesto v žiadnom klube či ešportovej organizácii. V novej sezóne teda zatiaľ reprezentujú každý svoje meno, svoju značku a čakajú na správnu ponuku spolupráce.

Štěpán Sobocki – ‘RIIJK’

FIFU hráva od vydania 2013 čo už je skoro desaťročie. Jeho kompetetívne hranie však začalo FIFOU 2017 a účasťou v turnajoch Topgamingu, kde hneď prvý vyhral, čo mu dodalo motiváciu a chuť zlepšovať sa. Nasledovne vyhral pár väčších turnajov na CZ scéne.
RIIJKove výkony pokračovali výhrou na Majstrovstvách ČR vo FIFE 19, ktorá mu otvorila brány do Európy. Dostal sa tak na väčšie medzinárodné turnaje do Maďarska – Budapest V4 či Continental Cup v Paríži, kde sa umiestnil v TOP 16. Na domácej scéne okrem MČR vyhral aj Mol eCup.
RIIJK je veľký fanúšik futbalu, aktívne ho hrával, pravidelne sleduje zápasy a netají sa tým, že jeho obľúbeným tímom je Slavia Praha.

romankko png (1) (1)

Ladislav Ivan Romanko – ‘ROMANKKO’

K FIFE mal blízko už od malička, no profesionálne sa jej začal venovať až od vydania FIFY 21 – v minulom ročníku. ‘ROMANKKO’ je bývalý hráč ešportového tímu Delay eSports združeného s organizáciou CFT Academy, ktorý sa rozpadol počas letnej pauzy v roku 2021.
Medzi svoje najväčšie úspechy radí 2. miesto na Slovensku podľa oficiálneho FIFA rebríčku vo FIFE 21 FUT režime.Ďalej vo svojej hernej kariére pár x vyhral súťaže usporiadané Topgamingom, či Rique Cup.Na našej scéne si raz vybojoval postup na MČSR a vo FIFA PRO League sa prebojoval do PLAY OFF fázy, kde však narazil na veľmi ťažkého súpera hneď v prvom kole – Timoteja ‘Cristyho’ Starinského, kde v dvojzápase prehral v pomere 5:2.Vo FIFA 21 Weekend League jeho najlepší výsledok 30:0 azda tiež stojí za uznanie.