O tíme

SINNERS Esports založili v roku 2019 Petr Syrovátko a Lukáš Urban s cieľom založiť jeden z prvých profesionálnych esportových tímov v Českej republike a na Slovensku. Cieľom novozaloženého tímu je dosiahnuť vplyv na miestnej aj medzinárodnej scéne. SINNERS Esports spolupracuje s niektorými z najväčších talentov v tomto odvetví, vyvíja pútavý a zábavný obsah a je založená na myšlienkach víťaziť tým, že umožňuje svojim hráčom podávať maximálny výkon.

REPREZENTANTI

Timotej Starinský – ‘Cristy’

Timotej má 23 rokov a FIFE sa venuje už 4.rok. Momentálne okrem toho že sa stal novou posilou tímu SINNERS, je takisto 1.slovenský eReprezentant, v minulosti hrával za tímy ako Esuba, Gunrunners, DV Esports a Viktória Plzeň. K hraniu FIFY sa dostal tak, že pre zranenie nemohol pokračovať v reálnom futbale, hrával taktiež 12 rokov za MSK ŽILINA.
Medzi svoje najväčšie úspechy zaraďuje triumf na SFZ eTrophy, 1.miesto v historicky prvej edícii eFortuna Ligy, top4 umiestnenie na Manchester City cupe, 1.miesto na Western Europe Championship by EA či celkové 85.miesto v rebríčku fifa.gg pre sezónu 2019/2020. Najlepšie skóre vo WL má viacnásobne 30:0.