O tíme

SAMPI založil v septembri roku 2018 reprezentant a hráč Getafe CF Jakub Jankto. Od svojho vzniku organizácia získala vyše 30 medailí na prestížných offline turnajoch naprieč Európu a USA. V minulosti zamestnávala dvoch majstrov sveta (Čech Kappa – Trackmania, Fin EKI – NHL). V lete roku 2020 organizácia predstavila prvý Gaming House v Českej republike s hodnotou viac ako 30 mil. Kč. Dom ponúka zverencom Jakuba Jankta tie najlepšie tréningové priestory v našich končinách, ktoré sú porovnateľné so štandardami najväčších európskych tímov. V súčasnosti Sampi zamestnáva výhradne SK a CZ hráčov s cieľom byť jednotkou na našej scéne vo všetkých tituloch, ktoré podporuje.

Aktuálne sekcie – CS:GO, FIFA21, VALORANT a mobilná hra Brawl Stars, v ktorej sa hráčom podarilo vyhrať MČR. Zároveň majú vo FIFA sekcií minuloročného víťaza Majstrovstiev CZ/SK – šestnásťročného Dominika “Seron” Čermáka. Tohtoročným cieľom je dominovať aj v tituloch CS:GO a Valorant.

Všetky tímové úspechy nájdete tu -> LINK 

O tíme

SINNERS Esports založili v roku 2019 Petr Syrovátko a Lukáš Urban s cieľom založiť jeden z prvých profesionálnych esportových tímov v Českej republike a na Slovensku. Cieľom novozaloženého tímu je dosiahnuť vplyv na miestnej aj medzinárodnej scéne. SINNERS Esports spolupracuje s niektorými z najväčších talentov v tomto odvetví, vyvíja pútavý a zábavný obsah a je založená na myšlienkach víťaziť tým, že umožňuje svojim hráčom podávať maximálny výkon.

REPREZENTANTI

Dominik Čermák – ‘Seron’

Dominik FIFU hráva aktívne od svojich 14 rokov. Prvý pol rok až rok, keď FIFU hral na profi úrovni reprezentoval NESSUS (Teplice) a nasledovne sa dostal do výberu Teamu SAMPI, ktorý reprezentuje doteraz.

Seronove úspechy sa chronologicky niesli od FIFY 19 – niekoľkokrát vyhraté mesačné finále na Topgaming turnajoch, 1. miesto na YGAMES 2019. V roku 2020 na sebe zapracoval a výsledky boli nasledovné : iSport Liga – 2. miesto, Cool Liga – 2. miesto, Redbull Ultimátny Hráč – 1. miesto, a MČSR – 1. miesto. FIFA 21 mu moc nesadla no aj napriek tomu sa mu podarilo získať  v Cool lige #2 – 1. miesto, niekoľko krát vyhrať a aj umiestniť sa v TOP 3 v Guseppe Cupe. Úspech zaznamenal aj v eLige – 1. miesto a zúčastnil sa aj Entropiq Cupu ktorý bez menšieho zaváhania vyhral. Taktiež pravidelne hráva víkendovú ligu, kde niekoľkokrát dosiahol métu 30:0, no to nepovažuje až za taký úspech ako výhru v hociktorom spomínanom turnaji.

Timotej Starinský – ‘Cristy’

Timotej má 23 rokov a FIFE sa venuje už 4.rok. Momentálne okrem toho že sa stal novou posilou tímu SINNERS, je takisto 1.slovenský eReprezentant, v minulosti hrával za tímy ako Esuba, Gunrunners, DV Esports a Viktória Plzeň. K hraniu FIFY sa dostal tak, že pre zranenie nemohol pokračovať v reálnom futbale, hrával taktiež 12 rokov za MSK ŽILINA.
Medzi svoje najväčšie úspechy zaraďuje triumf na SFZ eTrophy, 1.miesto v historicky prvej edícii eFortuna Ligy, top4 umiestnenie na Manchester City cupe, 1.miesto na Western Europe Championship by EA či celkové 85.miesto v rebríčku fifa.gg pre sezónu 2019/2020. Najlepšie skóre vo WL má viacnásobne 30:0.