O tíme

Info už čoskoro.

REPREZENTANTI

Lukáš Móri – ‘Lumasa2’

15 ročný slovenský supertalent, alebo inak – Lumasa2. Na profi scéne je už 2 roky, no FIFU hráva už od svojich ôsmich rokov. Za dva roky stihol účasť na viacerých domácich či zahraničných turnajoch od FIFA League, Topgamingu, Sazka eLeague alebo Giuseppe Cup. Za svoje najväčšie úspechy považuje účasť na MČSR 2020, kvalifikoval sa aj na MČSR 2021, no kvôli pandémii koronavírusu sa tohto turnaja nezúčastnil.
Futbalu sa venuje nie len na virtuálnych trávnikoch ale aj v realite, svoju kariéru začal v ôsmich rokoch v Šali, odkiaľ sa po trojročnom pôsobení presunul do Nitry, za ktorú doteraz pravidelne hráva a v nej aj študuje.
Lukáš pravidelne hráva víkendovú ligu a doposiaľ najlepšie skóre zaznamenal 29:1, čo sa dá porovnať s európskou elitou hráčov.

Alexej Antal – ‘Alex’

Alex začal FIFU hrávať už od ročníka 2011, no ku kompetetívnemu hraniu sa dostal až s vydaním FIFY 21. Jeho úspechy začali účasťami vo finálových častiach turnajov Topgamingu, Giuseppe Cupu, či Sazka eLeague, kde sa umiestnil v TOP16. Za svoj najväčší úspech považuje prebojovanie sa do reprezentácie Slovenska , kde s Cristym boli kúsok od postupu z kvalifikácie na MS. Taktiež nemôže zabudnúť na krásne tretie miesto v minulom ročníku FIFA PRO League. Rád si zahrá aj víkendovú ligu kde sa snaží nevynechať ani jeden zápas. Najlepšie skóre z víkendovej ligy FUT mal 28:2.
Futbal hrával do svojich 19 rokov. Hral za výber Spartaku Trnava či FC Nitra. Momentálne študuje na vysokej škole.