Rovnaký bodový zisk dáva na prvú priečku súčasného majstra SR a MVP prvej sezóny. 

FIFA PRO League priniesla vo štvrtok 4 napínavé zápasy medzi hráčmi aktuálnej sezóny profesionálnej ligy. 19:45 sme začali zápasom medzi CFTdelay Revy a ASTN.Doli97, kde sa očakával vyrovnaný priebeh. Prvú hru zvládol lepšie Revy, ktorý ju vyhral 3:1. Druhý zápas lepšie vyšiel Dolimu, ktorý ho síce vyhral 4:3, celkovo však prehral toto stretnutie 6:5. Revy si pripisuje prvé body v najvyššej lige.

Druhý zápas nám priniesol obrovské derby, medzi CFTdelayROMANKKOM a Slovan Lumasa2. Romankko bol miernym favoritom, keďže momentálne hrá v úžasnej forme, keď sa mu vo WL podarilo zaznamenať 30 výhier, čo je na naše pomery obrovský úspech. Prvý zápas skončil výsledkom 1:1 a čakalo sa na rozhodnutie v druhom zápase. Druhý zápas bol v prospech Lumasu a to výsledkom 3:2 a pripisuje si cenné víťazstvo nad Romankkom.

Tretie stretnutie tohto ligového kola sa odohralo medzi FCVP Cristym a FCST Alexom. V tomto stretnutí bol favoritom Cristy, ktorý túto úlohu splnil do bodky. V oboch zápasoch vyhral a to 1:0 a 6:3, celkovo 7:3 a pripisuje si 3 body do tabuľky.

O koniec ligového kola sa postarali hráči tímov ktoré sa už mali ukázať v prvom dvojzápase. Za SIG to bol FCMARTIN, proti ktorému nastúpil mierny favorit tohto zápasu, RIIJK z Entropiqu. Prvý zápas skončil v prospech RIIJKA v pomere 4:1 a svoju prevahu potvrdil aj v druhom zápase v ktorom zvíťazil 3:2, celkovo 7:3 a udržal si plný bodový zisk.

V druhom kole neskórovali Huhnak z tímu Entropiq a SIG Typci kvôli preloženiu ich vzájomného zápasu do nasledujúceho kola. Ich stretnutie sa uskutoční už tento štvrtok 18.3. o 18:15. Následne bude kolo pokračovať súbojom medzi Slovan Lumasa2 a SIG Typci. 

V poradí už tretie kolo si môžete pozrieť v livestreame na facebookovej fanpage, Twitch kanáli a sociálnych sieťach mediálnych partnerov. 

Niké TOP 5 gólov týždňa:

 

Navyše, na víťaza zápasov  FIFA PRO League si môžeš navyše aj staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a kurzové stávky nájdeš tu.

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach: 

Facebook – https://www.facebook.com/fifaleaguesk/

Instagram – https://www.instagram.com/fifaleaguesk/