Reprezentanti FC Viktoria a Entropiqteam si delia prvú priečku v tabuľke profesionálnej FIFA ligy. 

FIFA PRO League má za sebou svoje 6. kolo, ktoré prinieslo 4 napínavé zápasy a pridalo ďalšie body 8 hráčom v tabuľke. Vzhľadom na posun súboja SIG_Typci vs CFTdelay_Revy do 8. kola nie je stav bodov konečný.

Prvý zápas 6. kola sa začal obrovským derby, keď sa v súboji stretli tímoví kolegovia z tímu Entropiq, Huhnak a RIIJK. Favoritom bol RIIJK, čo aj potvrdil výsledkami 3:1 a 2:2, celkovo 5:3 a drží si svoju neporaziteľnosť.

Druhý zápas nám priniesol súboj FCST_Alexa a SIG FCMARTINA. Tento dvojzápas bol bohatý na góly, keď celkovo padlo 11 gólov. Z víťazstva sa tešil Alex po zápasoch 3:2 a 3:3, celkovo 6:5.

V treťom zápase sa predstavil Slovan_Lumasa2 a zatiaľ neporazený FCVP.cristy, čo ho v tomto zápase mierne favorizovalo ako víťaza. Výsledky boli veľmi tesné a to 0:0 a 2:1 pre cristyho a tak sa stále drží na čele tabuľky.

Posledný zápas proti sebe odohrali ASTN.Doli97 a CFTdelay_Romankko. Súboj o dôležité body sa skončil remízou a to po výsledkoch 1:1 a 3:3, celkovo 4:4 a hráči si pripisujú po bode do tabuľky.

7. kolo FIFA PRO League opäť prinesie 4 zápasy. Sledujte výkony hráčov live na facebookovej fanpage, Twitch kanáli a sociálnych sieťach mediálnych partnerov.

Kolo začneme zápasom týždňa medzi FCVP.cristy (FC Viktoria) vs. RIIJK (Entropiq) o 19:00. Vzájomný zápas medzi SIG_FCMARTIN vs ASTN.Doli97 sa presúva do 9. kola súťaže. 

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu. 

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach: 

Facebook 

Instagram