Štvrtkový priamy prenos priniesol prekvapenia v podobe nečakanej výhry a remízy. 

Do konca sezóny FIFA PRO League zostávajú už iba dve kolá a situácia v tabuľke pred 7. hracím dňom bola stále nerozhodnutá. Cristy a RIIJK si doteraz držali prvé miesto tabuľky. 

V prvom zápase sme mohli vidieť očakávaný súboj spomínaných zatiaľ neohrozených hráčov, ktorí mali plný bodový zisk. Stretnutie FCVP.cristyho a RIIJKA z Entropiqu sľubovalo rozuzlenie líderskej pozície pro ligy, avšak priniesol prekvapenie v podobe remízy po zápasoch 2:3 a 1:0, celkovo 3:3. Situácia tak stále zostáva dramatická a obaja hráči sú bok po boku na čele tabuľky.

V druhom zápase sa stretli CFTdelay Revy a Slovan_Lumasa2. Súboj tabuľkovo nižšie postavených hráčov nám priniesol výsledky 2:1 a 4:1, celkovo 6:2 pre Revyho, ktorý tento zápas zvládol až prekvapivo ľahko. Revy si tak pripisuje potrebné 3 body do celkovej tabuľky. 

Tretí zápas nám priniesol súboj SIG FCMARTIN a Huhnaka z Entropiqu. Zaujímavý súboj dvoch vyrovnaných hráčov skončil výsledkami 3:3 a prekvapivo 8:1 pre Martina, celkovo 11:4 pre Martina. Huhnak tak v tabuľke klesol na 5. miesto. 

V poslednom zápase kola sme mohli vidieť dvoch kvalitných slovenských hráčov, súboj medzi CFTdelay ROMANNKOM a FCST_Alexom. Veľmi vyrovnaný súboj skončil po výsledkoch 1:2 a 4:4, celkovo 5:6 v prospech Alexa, ktorý tak zatiaľ zostáva na pomyselnej bronzovej priečke. 

8. a zároveň predposledné kolo FIFA PRO League prinesie až 6 vzájomných zápasov vďaka dohrávke zo 6. kola. Vysielanie začína o 18:15 riadnym zápasom 8. kola medzi Huhnakom (Entropiqteam) a FCVP.cristy (FC Viktoria). Následne sa o 19:00 hrá dohrávka medzi SIG_Typci a CFTdelay_Revy. Sledujte všetkých 6 stretnutí live na našej facebookovej fanpage, Twitch kanáli a sociálnych sieťach mediálnych partnerov.  

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu. 

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach: 

Facebook 

Instagram